Понад 65 відсотків платників території обслуговування Сватівського управління Головного управління ДПС у Луганській області звітують до податкової служби за допомогою сервісу «Електронний кабінет», який розміщений на офіційній сторінці податкової служби у мережі Інтернет за адресою https://cabinet.tax.gov.ua. Доступ до відкритої частини електронного кабінету не потребує використання чи встановлення додаткового програмного забезпечення.

Користувачі віртуального кабінету можуть не лише сформувати, роздрукувати та надіслати звітність, а й скористатися іншими сервісами, інформаційна складова яких постійно розширюється та оновлюються.

Зокрема, платникам надається доступ до таких сервісів: персоніфікований податковий календар, перегляд та друк раніше поданої звітності, листування з органами ДПС, подання заяв на повернення помилково або надміру сплачених сум податків та зборів, інформація про стан розрахунків з бюджетом.

Громадяни за допомогою Електронного кабінету можуть подати облікову картку фізичної особи – платника податків за формою 1ДР для присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) за формою 5ДР, сформувати запит про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО, заповнити та подати декларацію про майновий стан і доходи тощо.

Утім, використання розширених функцій електронного особистого кабінету можливе лише за наявності у платника електронного цифрового підпису, який можливо отримати у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Сватівське управління

Головного управління ДПС у Луганській області

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты