В рамках заходів до Всеукраїнського тижня права Сватівське управління Головного управління ДПС у Луганській області нагадує. Подати декларацію з метою отримання податкової знижки мають право громадяни, які понесли витрати у вигляді орендної плати за договором оренди житла, у разі якщо такий платник має статус внутрішньо переміщеної особи.

Так, згідно з п.п.166.3.9 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України до переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки належить сума коштів у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку), оформленим відповідно до вимог чинного законодавства, фактично сплачених платником податку, який має статус внутрішньо переміщеної особи.

Платник податку має право скористатися податковою знижкою виключно за умови, що він та/або члени його сім'ї першого ступеня споріднення:

не мають у власності придатної для проживання житлової нерухомості, розташованої поза межами тимчасово окупованої території України;

не отримують передбачених законодавством України бюджетних виплат для покриття витрат на проживання.

Розмір такої знижки не може перевищувати (у розрахунку на календарний рік) 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року, тобто 125190 гривень.

Сватівське управління

Головного управління ДПС у Луганській області

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты